Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Biuro rachunkowe Kraków

Punkty: 9 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:4, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Założenie własnej firmy to dla młodych osób często cel życiowy i szansa osiągnięcie sukcesu. Jednak wielu z nich ma problemy załatwieniem niezbędnych formalności w urzędach, by móc sprawnie rozpocząć działalność. Z pomocą ruszają biura rachunkowe Kraków, oferujące kompleksowe doradztwo księgowe i prawne, pomoc w zakładaniu firmy od A do Z, w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości, rozliczeniach VAT oraz w obsłudze kadrowo-płacowej. Nasze Biuro rachunkowe Kraków wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta, dostosowanie oferty do potrzeb konkretnej firmy oraz profesjonalizm doświadczonej kadry pracowników, która od przeszło 10 lat specjalizuje się w prowadzeniu rozliczeń dla wszystkich typów działalności gospodarczej. W ramach świadczonej przez nas obsługi księgowej prowadzimy: księgowość sp. z o.o., uproszczone rozliczenia księgowe (KPiR), doradztwo gospodarcze, rozliczenia VAT, księgowość fundacji i stowarzyszeń, usługę wirtualne biuro, gotowe spółki, a także reprezentujemy firmy przed organami kontroli skarbowej. Biuro rachunkowe Kraków zaprasza do współpracy zarówno firmy początkujące, jak również z wieloletnim stażem, które poszukują oszczędnościowych form prowadzenia biznesu w oparciu o współpracę ze znanymi na rynku fachowcami w dziedzinie księgowości, prawa podatkowego. Zapewniamy wysoki standard usług w atrakcyjnej cenowo ofercie. Wejdź na naszą stronę www.wadmex.pl, by poznać szczegóły oferty.
nazwa firmy Biuro Rachunkowe Kraków. Wadmex sp.z o.o.
adres Wincentego Pola 7
31-532 Kraków
małopolskie (Polska)
telefon 124446100
słowa kluczowe biuro rachunkowe, biuro rachunkowe Kraków, księgowość Kraków, biura rachunkowe Kraków, jak założyć firmę, rejestracja spółki z o.o., sprzedam spółkę, założenie spółki z o.o., zakła
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
data wpisu 2016-10-26
ważny do 2017-10-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.wadmex.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga