Wynajem dźwigu częstochowa
Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

www.SzybkaLista.pl

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Szybka lista to aplikacja do skutecznego zarządzania listą zadań typu todo. Umożliwia stworzenie skategoryzowanych list oraz pózniejsze zarzadzanie ich wykonaniem. Jej główną zaletą jest przemyślany interfejs, dostępny na większości urządzeń mobilnych, obsługa aplikacji jest zoptymalizowana pod ekrany dotykowe. Dzieki czemu szybką listę możesz mieć zawsze przy sobie. Świetnie służy jako lista na zakupy, wraz z eksportem wykonanej listy do excela ułatwi prowadzenie domowego budżetu i kontrole wydatkow. W pracy pomoże zarzadzać dziennymi zadaniami. Sprawdzi się również jako miejsce do notowania nazw interesujących filmów, bądź ksiązek.
słowa kluczowe lista todo, aplikacja todo, lista zakupów, optymalizacja czasu, efektywne zarządzanie, zarządzanie budżetem
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
data wpisu 2016-10-25
ważny do 2017-10-25 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.szybkalista.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga