Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Deweloper SM Salwator - nowe mieszkania - Kraków

Punkty: 4 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Deweloper SM Salwator to uznana marka w branży deweloperskiej. Na krakowskim rynku nieruchomości firma działa nieprzerwanie od dwudziestu lat. Ten długi okres działalności zaowocował oddaniem około 3,5 tysiąca mieszkań w ręce zadowolonych klientów. Aktualnie w ofercie sprzedażowej deweloper posiada dwie inwestycje będące w trakcie budowy. Jest to budynek oferujący mieszkania o przybliżonych metrażach od 30m2 do 60m2 w Nowej Hucie oraz drugi na Ruczaju, który będzie miał mieszkania wielkości około 30m2 do 85m2. Deweloper na stronie www przygotował dokładne rzuty powstających mieszkań, wraz z ich umiejscowieniem w budynku i szczegółowym metrażem. Nie zabrakło tam również dokładnych cen mieszkań, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich.
nazwa firmy SM Salwator
adres
Kraków
małopolskie (Polska)
telefon 12 688-90-00
słowa kluczowe nowe mieszkania, deweloper, mieszkania, sprzedaż mieszkań, mieszkania deweloperskie, mieszkania Kraków deweloper
kategorie Nieruchomości >> Deweloperzy
data wpisu 2018-05-23
ważny do 2019-05-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.salwator.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga