Operacja laserowa
Woda lodowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Deweloper SM Salwator - nowe mieszkania - Kraków

Punkty: 4 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Deweloper SM Salwator to uznana marka w branży deweloperskiej. Na krakowskim rynku nieruchomości firma działa nieprzerwanie od dwudziestu lat. Ten długi okres działalności zaowocował oddaniem około 3,5 tysiąca mieszkań w ręce zadowolonych klientów. Aktualnie w ofercie sprzedażowej deweloper posiada dwie inwestycje będące w trakcie budowy. Jest to budynek oferujący mieszkania o przybliżonych metrażach od 30m2 do 60m2 w Nowej Hucie oraz drugi na Ruczaju, który będzie miał mieszkania wielkości około 30m2 do 85m2. Deweloper na stronie www przygotował dokładne rzuty powstających mieszkań, wraz z ich umiejscowieniem w budynku i szczegółowym metrażem. Nie zabrakło tam również dokładnych cen mieszkań, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich.
nazwa firmy SM Salwator
adres
Kraków
małopolskie (Polska)
telefon 12 688-90-00
słowa kluczowe nowe mieszkania, deweloper, mieszkania, sprzedaż mieszkań, mieszkania deweloperskie, mieszkania Kraków deweloper
kategorie Nieruchomości >> Deweloperzy
data wpisu 2018-05-23
ważny do 2019-05-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.salwator.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga