Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Ship Center

Punkty: 8 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:6, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Firma Ship Center stworzyła sieć biur obsługi kurierskiej na terenie całego kraju. Jak na razie liczy ponad 60 lokali i ciągle się powiększa. Prowadzimy kooperację z wieloma dużymi firmami przewozowymi jak InPost, DHL, UPS itd. Przychodząc do lokal Ship Center możesz skorzystać z wysłania paczki (także za granicę), ale ponadto uruchomić transport paletowy i wielkogabarytowy w całej Europie. Rozkręciliśmy program franczyzowy dzięki któremu każdy z Państwa może prowadzić swój własny lokal Ship Center i wykonywać zlecenia w serwisie kurierskim. Oprócz obsługi kurierskiej w naszej sieci Ship Center można nabyć artykuły promocyjne, wykonać wydruki 3D czy wydrukować wizytówki. Serdecznie zapraszamy.
nazwa firmy J&S Best Solution S.C.
adres ul. Gliwicka 51
40-853 Katowice
śląskie (Polska)
telefon 327850555
słowa kluczowe Franczyza, tania franczyza, tani kurier, przesyłki zagraniczne, zamów kuriera, firma kurierska, tania paczka, tanie przesyłki kurierskie, dhl kurier
kategorie Transport i spedycja >> Usługi kurierskie
data wpisu 2018-05-16
ważny do 2019-05-11 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://shipcenter.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga