Wynajem dźwigu częstochowa
Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Ship Center

Punkty: 8 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:6, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Firma Ship Center stworzyła sieć biur obsługi kurierskiej na terenie całego kraju. Jak na razie liczy ponad 60 lokali i ciągle się powiększa. Prowadzimy kooperację z wieloma dużymi firmami przewozowymi jak InPost, DHL, UPS itd. Przychodząc do lokal Ship Center możesz skorzystać z wysłania paczki (także za granicę), ale ponadto uruchomić transport paletowy i wielkogabarytowy w całej Europie. Rozkręciliśmy program franczyzowy dzięki któremu każdy z Państwa może prowadzić swój własny lokal Ship Center i wykonywać zlecenia w serwisie kurierskim. Oprócz obsługi kurierskiej w naszej sieci Ship Center można nabyć artykuły promocyjne, wykonać wydruki 3D czy wydrukować wizytówki. Serdecznie zapraszamy.
nazwa firmy J&S Best Solution S.C.
adres ul. Gliwicka 51
40-853 Katowice
śląskie (Polska)
telefon 327850555
słowa kluczowe Franczyza, tania franczyza, tani kurier, przesyłki zagraniczne, zamów kuriera, firma kurierska, tania paczka, tanie przesyłki kurierskie, dhl kurier
kategorie Transport i spedycja >> Usługi kurierskie
data wpisu 2018-05-16
ważny do 2019-05-11 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://shipcenter.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga