Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Pensjonat z widokiem na morze

Punkty: 2 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Pensjonat Kaszubianka jest pięciogwiazdkowym obiektem usytuowanym w nadmorskiej miejscowości turystycznej ustronie Morskie. Od plaży dzieli go zaledwie 20 metrów, co czyni dojście na plaże bardzo wygodnym i szybkim. Co ważne, oferowane przez nas pokoje posiadają widok na morze znacznie podnosząc jakość noclegów. Wraz z noclegiem mają Państwo wyżywienie w restauracji. Możliwe jest przyjechanie ze zwierzakiem domowym. Pensjonat posiada parking, internet bezprzewodowy, windę, bilard, drink bar, piękny taras wypoczynkowy, także z widokiem na morze. Serdecznie zapraszamy nad morze, do pięknie zlokalizowanej Kaszubianki.
słowa kluczowe pokój z widokiem na morze, pensjonat z widokiem na morze, pokoje ustronie morskie, noclegi ustronie morskie, pensjonat ustronie morskie, hotel ustronie morskie, kaszubianka
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
data wpisu 2016-10-11
ważny do 2017-10-10 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://kaszubianka.net
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga