Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Pensjonat z widokiem na morze

Punkty: 2 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Pensjonat Kaszubianka jest pięciogwiazdkowym obiektem usytuowanym w nadmorskiej miejscowości turystycznej ustronie Morskie. Od plaży dzieli go zaledwie 20 metrów, co czyni dojście na plaże bardzo wygodnym i szybkim. Co ważne, oferowane przez nas pokoje posiadają widok na morze znacznie podnosząc jakość noclegów. Wraz z noclegiem mają Państwo wyżywienie w restauracji. Możliwe jest przyjechanie ze zwierzakiem domowym. Pensjonat posiada parking, internet bezprzewodowy, windę, bilard, drink bar, piękny taras wypoczynkowy, także z widokiem na morze. Serdecznie zapraszamy nad morze, do pięknie zlokalizowanej Kaszubianki.
słowa kluczowe pokój z widokiem na morze, pensjonat z widokiem na morze, pokoje ustronie morskie, noclegi ustronie morskie, pensjonat ustronie morskie, hotel ustronie morskie, kaszubianka
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
data wpisu 2016-10-11
ważny do 2017-10-10 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://kaszubianka.net
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga