Bombki szklane sklep internetowy
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Pneumatyka przemysłowa

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:10, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Hurtownia pneumatyczna Pneumat System to doskonały wybór do zakupu nie tylko pneumatyki i automatyki przemysłowej, lecz także pneumatyki siłowej, warsztatowej oraz innych przydatnych elementów technicznych mających zastosowanie w różnych branżach. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną dla firm – zarówno dla tych związanych z przemysłem, techniką warsztatową czy rzemiosłem. Z naszej oferty polecamy narzędzia akumulatorowe, które dedykowane są ciężkiej pracy w przemyśle. Narzędzia akumulatorowe proponowane przez nasze przedsiębiorstwo to m.in. nitownice, klucze, wiertarki czy wkrętaki. Każde narzędzie na baterie tj. akumulator można kupić online przez sklep internetowy firmy, który obfituje także w narzędzia pneumatyczne i elektryczne. Naszych narzędzi akumulatorowych używają pracownicy utrzymania ruchu jak i serwisanci, automatycy itd. Zapraszamy do przejrzenia także pozostałej naszej oferty na którą składają się przewody, zawory kulowe, manometry, kompresory tłokowe, manometry, siłowniki czy filtry sprężonego powietrza. Zapraszamy!
nazwa firmy Pneumat System Sp. z o.o.
adres Obornicka 160
51-114 Wrocław
dolnośląskie (Polska)
telefon 71 325 18 60
telefon 71 325 72 75
e-mail info@pneumat.com.pl
nip 895-17-91-519
REGON 932914224
słowa kluczowe narzędzia na baterie, narzędzia akumulatorowe, narzędzia na akumulator, pneumatyka przemysłowa, pneumatyka siłowa, pneumatyka warsztatowa, automatyka przemysłowa
kategorie Przemysł i produkcja >> przemysł elektromaszynowy
Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
Przemysł i produkcja >> Przemysł paliwowo-energetyczny
data wpisu 2018-03-06
ważny do 2020-03-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.pneumat.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga