Sprzedaż nieruchomości hiszpania
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

fiskalnekasy

Punkty: 9 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:6, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Najważniejszą częścią działalności naszej firmy jest sprzedaż, wdrażanie i serwisowanie kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Jednocześnie sprzedajemy urządzenia współpracujące z kasami i drukarkami fiskalnymi. Oferujmy urządzenia fiskalne najważniejszych w Polsce firm, jak: Elzab. Aclas, Emar, Elcom, Edata, Novitus, Posnet, Incotex i Sharp. Firma działa na polskim rynku od 1996 roku. Najważniejsze w naszej firmie jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego klienta. Dlatego też przez te wszystkie lata działalności obsłużyliśmy ogromną liczbę klientów, którzy chętnie do nas wracają po następne urządzenia fiskalne. Wszyscy klienci mogą liczyć u nas na kompleksowe wdrożenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
nazwa firmy Soft-Bit
adres Chorzowska 44b
44-100 Gliwice
śląskie (Polska)
telefon 32 2703937
słowa kluczowe kasy fiskalne, drukarki fiskalne, tanie kasy fiskalne, tanie drukarki fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne online
kategorie Handel >> Wyposażenie sklepów
data wpisu 2018-01-24
ważny do 2019-01-24 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://fiskalnekasy.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga