Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

fiskalnekasy

Punkty: 9 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:6, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Najważniejszą częścią działalności naszej firmy jest sprzedaż, wdrażanie i serwisowanie kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Jednocześnie sprzedajemy urządzenia współpracujące z kasami i drukarkami fiskalnymi. Oferujmy urządzenia fiskalne najważniejszych w Polsce firm, jak: Elzab. Aclas, Emar, Elcom, Edata, Novitus, Posnet, Incotex i Sharp. Firma działa na polskim rynku od 1996 roku. Najważniejsze w naszej firmie jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego klienta. Dlatego też przez te wszystkie lata działalności obsłużyliśmy ogromną liczbę klientów, którzy chętnie do nas wracają po następne urządzenia fiskalne. Wszyscy klienci mogą liczyć u nas na kompleksowe wdrożenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
nazwa firmy Soft-Bit
adres Chorzowska 44b
44-100 Gliwice
śląskie (Polska)
telefon 32 2703937
słowa kluczowe kasy fiskalne, drukarki fiskalne, tanie kasy fiskalne, tanie drukarki fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne online
kategorie Handel >> Wyposażenie sklepów
data wpisu 2018-01-24
ważny do 2019-01-24 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://fiskalnekasy.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga