Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Auto Marcin

Punkty: 1 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:1 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Auto Marcin to warsztat blacharsko-lakierniczy mieszczący się na terenie Ełku. Działamy już od wielu lat, które pozwoliły nam na zdobycie potrzebnego doświadczenia i zaufania klientów. Prowadzimy serwis samochodowy, w którym kompleksowo zajmiemy się Twoim autem. Oferujemy naprawy, wymiany części, przeglądy, a także przyciemnianie i oklejanie szyb. Jesteś do dyspozycji także w przypadku holowania i wynajmu samochodu zastępczego. Szerokie spektrum usług zadowoli zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.
słowa kluczowe warsztat samochodowy ełk, warsztat samochodowy, serwis samochodowy ełk, serwis samochodowy, oklejanie auta, wymiana opon, przyciemnianie szyb, wymiana szyb
kategorie Motoryzacja >> Serwisy, naprawa samochodów
Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
Motoryzacja >> Pomoc drogowa
data wpisu 2018-01-05
ważny do 2020-01-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.automarcin.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga