Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Eco-Vent

Punkty: 16 [ ct:3, pr:0, gfx:5, biz:6, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Eco-Vent ma duże doświadczenie w instalacjach wentylacji domowej, klimatyzacji domowej, pomp ciepła, rekuperacji i odkurzania centralnego do użytku domowego na obszarze Śląska i w pobliżu. W zakresie kompletnej działalności usługowej kreujemy projekt systemu, dobieramy adekwatne urządzenia, zajmujemy się ich dowozem i w końcu montażem. Oferujemy dodatkowo usługi doradcze. Używamy tylko markowe urządzenia znanych marek. Dzięki naszym usługom każdy dom stanie się niezwykle energooszczędny. Dokładamy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni z naszych usług. Wszelkie czynności wykonujemy z należytą starannością, w zgodzie z założeniami projektowymi, tak aby system działał bezawaryjnie przez wiele lat.
nazwa firmy Eco-Vent Robert Marciniak
adres Gliwicka 15
44-178 Przyszowice
śląskie (Polska)
telefon 535 60 50 40
słowa kluczowe wentylacja do domu śląsk, wentylacja śląsk, wentylacja mechaniczna śląsk, rekuperacja do domu śląsk, rekuperacja śląsk, wentylacja rekuperacja śląsk, eco-vent
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
data wpisu 2017-12-14
ważny do 2018-12-11 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.eco-vent.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga