Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Eco-Vent

Punkty: 16 [ ct:3, pr:0, gfx:5, biz:6, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Eco-Vent ma duże doświadczenie w instalacjach wentylacji domowej, klimatyzacji domowej, pomp ciepła, rekuperacji i odkurzania centralnego do użytku domowego na obszarze Śląska i w pobliżu. W zakresie kompletnej działalności usługowej kreujemy projekt systemu, dobieramy adekwatne urządzenia, zajmujemy się ich dowozem i w końcu montażem. Oferujemy dodatkowo usługi doradcze. Używamy tylko markowe urządzenia znanych marek. Dzięki naszym usługom każdy dom stanie się niezwykle energooszczędny. Dokładamy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni z naszych usług. Wszelkie czynności wykonujemy z należytą starannością, w zgodzie z założeniami projektowymi, tak aby system działał bezawaryjnie przez wiele lat.
nazwa firmy Eco-Vent Robert Marciniak
adres Gliwicka 15
44-178 Przyszowice
śląskie (Polska)
telefon 535 60 50 40
słowa kluczowe wentylacja do domu śląsk, wentylacja śląsk, wentylacja mechaniczna śląsk, rekuperacja do domu śląsk, rekuperacja śląsk, wentylacja rekuperacja śląsk, eco-vent
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
data wpisu 2017-12-14
ważny do 2018-12-11 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.eco-vent.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga