Sprzedaż nieruchomości hiszpania
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Luftberg

Punkty: 10 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:6, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Luftberg to jeden z bardziej doświadczonych dostarczycieli wentylatorów do zastosowań przemysłowych w kraju. Firma Luftberg oferuje urozmaicony wachlarz asortymentu do wielu różnych zastosowań, o przeróżnych parametrach. W ofercie firmy mieszczą się wentylatory promieniowe nisko, średnio i wysokociśnieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, kwasoodporne, dachowe, kanałowe i osiowe, oddymiające i inne. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów i zachowywanie produktywnej kooperacji. Służymy radą w wyborze wentylatorów i zajmujemy się ich dostarczeniem. Reprezentujemy w Polsce firmę Euroventilatori International. Zapraszamy.
nazwa firmy Luftberg
adres ul. Gazowa 4
26-600 Radom
mazowieckie (Polska)
telefon 483621373
słowa kluczowe wentylatory promieniowe, wentylatory ex, wentylatory przemysłowe, wentylatory przeciwwybuchowe, wentylatory kwasoodporne
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
data wpisu 2017-11-03
ważny do 2018-10-31 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.luftberg.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga