Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Luftberg

Punkty: 10 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:6, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Luftberg to jeden z bardziej doświadczonych dostarczycieli wentylatorów do zastosowań przemysłowych w kraju. Firma Luftberg oferuje urozmaicony wachlarz asortymentu do wielu różnych zastosowań, o przeróżnych parametrach. W ofercie firmy mieszczą się wentylatory promieniowe nisko, średnio i wysokociśnieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, kwasoodporne, dachowe, kanałowe i osiowe, oddymiające i inne. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów i zachowywanie produktywnej kooperacji. Służymy radą w wyborze wentylatorów i zajmujemy się ich dostarczeniem. Reprezentujemy w Polsce firmę Euroventilatori International. Zapraszamy.
nazwa firmy Luftberg
adres ul. Gazowa 4
26-600 Radom
mazowieckie (Polska)
telefon 483621373
słowa kluczowe wentylatory promieniowe, wentylatory ex, wentylatory przemysłowe, wentylatory przeciwwybuchowe, wentylatory kwasoodporne
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
data wpisu 2017-11-03
ważny do 2018-10-31 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.luftberg.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga