Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Kasy fiskalne Katowice

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:8, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Jesteśmy partnerem wiodących producentów urządzeń fiskalnych Novitus i Posnet. W dobie narastającej konkurencji stale wzbogacamy ofertę, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Posiadamy w swojej ofercie zarówno kasy systemowe do obsługi dużych placówek handlowych jak i małe przeznaczone dla mikro przedsiębiorców. Nasi klienci znajdą u nas szeroką gamę urządzeń towarzyszących, takich jak: wagi, czytniki kodów kreskowych, metkownice, szuflady kasowe oraz materiały eksploatacyjne. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjnych oferowanych urządzeń. Działamy sprawnie i możliwie jak najszybciej. Naszą najlepszą rekomendacją są nasi klienci, którzy nam zaufali.
nazwa firmy SIGMA
adres Piernikarczyka, 5
40-749 Katowice
śląskie (Polska)
telefon 322556350
e-mail sigma@murcki.pl
nip 2220807912
słowa kluczowe jednolity plik kontrolny program, insert pomoc techniczna, kasy fiskalne katowice, subiekt serwis katowice, subiekt cena, subiekt gt śląsk, subiekt katowice, instert katowice
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2017-10-25
ważny do 2018-10-17 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.sigma-katowice.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga