Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Kasy fiskalne Katowice

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:8, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Jesteśmy partnerem wiodących producentów urządzeń fiskalnych Novitus i Posnet. W dobie narastającej konkurencji stale wzbogacamy ofertę, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Posiadamy w swojej ofercie zarówno kasy systemowe do obsługi dużych placówek handlowych jak i małe przeznaczone dla mikro przedsiębiorców. Nasi klienci znajdą u nas szeroką gamę urządzeń towarzyszących, takich jak: wagi, czytniki kodów kreskowych, metkownice, szuflady kasowe oraz materiały eksploatacyjne. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjnych oferowanych urządzeń. Działamy sprawnie i możliwie jak najszybciej. Naszą najlepszą rekomendacją są nasi klienci, którzy nam zaufali.
nazwa firmy SIGMA
adres Piernikarczyka, 5
40-749 Katowice
śląskie (Polska)
telefon 322556350
e-mail sigma@murcki.pl
nip 2220807912
słowa kluczowe jednolity plik kontrolny program, insert pomoc techniczna, kasy fiskalne katowice, subiekt serwis katowice, subiekt cena, subiekt gt śląsk, subiekt katowice, instert katowice
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2017-10-25
ważny do 2018-10-17 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.sigma-katowice.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga