Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

www.otwarteokno.edu.pl

Punkty: 2 [ ct:0, pr:0, gfx:2, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Otwarte Okno to niepubliczne przedszkole w miejscowości Tychy. Nasze Niepubliczne przedszkole Tychy to radosna zabawa, domowa atmosfera, niewielkie grupy i bardzo wiele zajęć dodatkowych i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Przedszkole Otwarte Okno zapewnia swoim podopiecznym troskliwą opiekę i ciekawą ofertę edukacyjną. Posiadamy wykwalifikowany personel, który potrafi dostosować różnorodność innowacyjnych metod pracy z dziećmi. Głównym celem przedszkola jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. W naszym niepublicznym przedszkolu znajduje się przedszkole z oddziałami specjalnymi przeznaczone dla uczniów z lekkim stopniem niepełnosprawności intelektualnej. Sprawdź jak działa nasze prywatne przedszkole Tychy.
słowa kluczowe Niepubliczne przedszkole Tychy, Przedszkole integracyjne Tychy, Przedszkole z oddziałami specjalnymi, Przedszkole Tychy, Prywatne przedszkole Tychy, Niepubliczna szkoła podstawowa
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Przedszkola i złobki
data wpisu 2017-10-04
ważny do 2018-10-04 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.otwarteokno.edu.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga