Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Bezpieczeństwo IT - Secorda

Punkty: 9 [ ct:3, pr:0, gfx:2, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Secorda jest firmą informatyczną specjalizującą się w usługach z zakresu bezpieczeństwa IT. Oferujemy Państwu takie usługi jak testy black-box, testy wydajnościowe, testy penetracyjny, wykonywanie audytów bezpieczeństwa czy wdrażanie nowego oprogramowania. W naszej pracy używamy najnowszego oprogramowania Alien Valut. Mogą Państwo nam zaufać, ponieważ posiadamy długoletnie doświadczenie w tej branży i posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników nieustannie poszerzających swoją wiedzę w tej branży. Zapraszamy do dowiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku naszej pomocy do kontaktu.
nazwa firmy Secorda
adres
Poznań
wielkopolskie (Polska)
telefon 48570640600
słowa kluczowe bezpieczeństwo it, usługi informatyczne, black-box, testy wydajnościowe, testy penetracyjne, wykonywanie audytów
kategorie Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
data wpisu 2017-08-04
ważny do 2018-07-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://secorda.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga