Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Bezpieczeństwo IT - Secorda

Punkty: 9 [ ct:3, pr:0, gfx:2, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Secorda jest firmą informatyczną specjalizującą się w usługach z zakresu bezpieczeństwa IT. Oferujemy Państwu takie usługi jak testy black-box, testy wydajnościowe, testy penetracyjny, wykonywanie audytów bezpieczeństwa czy wdrażanie nowego oprogramowania. W naszej pracy używamy najnowszego oprogramowania Alien Valut. Mogą Państwo nam zaufać, ponieważ posiadamy długoletnie doświadczenie w tej branży i posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników nieustannie poszerzających swoją wiedzę w tej branży. Zapraszamy do dowiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku naszej pomocy do kontaktu.
nazwa firmy Secorda
adres
Poznań
wielkopolskie (Polska)
telefon 48570640600
słowa kluczowe bezpieczeństwo it, usługi informatyczne, black-box, testy wydajnościowe, testy penetracyjne, wykonywanie audytów
kategorie Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
data wpisu 2017-08-04
ważny do 2018-07-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://secorda.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga