Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Domki Dąbki

Punkty: 0 [ ct:0, pr:2, gfx:0, biz:9, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Był sobie znużony życiem człowiek i udał się do doktora. Z zawodu był nauczycielem w szkole podstawowej. Wymagająca młodzież, sporo klasówek do sprawdzania oraz 20 lat w podstawówce – wymagał spokoju, relaksu, wytchnienia. Medyk zaproponował wyjazd nad morze Bałtyckie – np. domki Dąbki. Wyjazd miał być w październiku, gdyż wcześniej profesor nie dostałby urlopu w pracy. Zaś nauczyciel nie był zbytnio tym oczarowany - wyjazdem nad morze Bałtyckie na jesień, ale medyk mu wyjaśnił, iż najodpowiedniejszą porą na pobyt nadmorski oraz spożytkowanie z dużej dawki jodu unoszącego się w powietrzu jest właśnie jesień. Pozytywnie nastawiony do wyjazdu, powoli zbierał potrzebny nad morze ekwipunek. Na początku października, ruszył pociągiem odwiedzić uzdrowisko w Dąbkach. Śliczne, ogromne domki Dąbki zafascynowały go. Pensjonat Dąbki okazał się idealną propozycją. Każdego dnia chodził na spacery po złocistych plażach i jeździł na rowerze alejami zrobionymi wśród drzew. Po miesięcznym pobycie, wrócił do codziennej realności, do nauki, do uczniów. Nauczyciel jest pełen sił, i z pewnością poleci wszystkim wczasy nad morzem. Pensjonat Dąbki zostanie odwiedzony jeszcze wielekroć. Sprawdź i Ty ofertę strony noclegi-dabki.pl.
nazwa firmy PUH RAFA ROMAN GUT Dom Wczasowy Laguna
adres Darłowska 45
76-156 Dąbki
zachodnio-pomorskie (Polska)
telefon 94 314 86 82
telefon 793 14 86 82
e-mail biuro@noclegi-dabki.pl
nip 6691014113
REGON 200022082
słowa kluczowe domki dąbki, noclegi dąbki, pokoje dąbki, wczasy dąbki, uzdrowisko w dąbkach, wczasy nad morzem, pensjonat dąbki, dąbki kwatery, ośrodki wczasowe dąbki, wolne pokoje dąbki
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Noclegi
Sport, relaks, turystyka >> Domki letniskowe
Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
data wpisu 2016-07-18
url http://noclegi-dabki.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga