Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Domki Dąbki

Punkty: 0 [ ct:0, pr:2, gfx:0, biz:9, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Był sobie znużony życiem człowiek i udał się do doktora. Z zawodu był nauczycielem w szkole podstawowej. Wymagająca młodzież, sporo klasówek do sprawdzania oraz 20 lat w podstawówce – wymagał spokoju, relaksu, wytchnienia. Medyk zaproponował wyjazd nad morze Bałtyckie – np. domki Dąbki. Wyjazd miał być w październiku, gdyż wcześniej profesor nie dostałby urlopu w pracy. Zaś nauczyciel nie był zbytnio tym oczarowany - wyjazdem nad morze Bałtyckie na jesień, ale medyk mu wyjaśnił, iż najodpowiedniejszą porą na pobyt nadmorski oraz spożytkowanie z dużej dawki jodu unoszącego się w powietrzu jest właśnie jesień. Pozytywnie nastawiony do wyjazdu, powoli zbierał potrzebny nad morze ekwipunek. Na początku października, ruszył pociągiem odwiedzić uzdrowisko w Dąbkach. Śliczne, ogromne domki Dąbki zafascynowały go. Pensjonat Dąbki okazał się idealną propozycją. Każdego dnia chodził na spacery po złocistych plażach i jeździł na rowerze alejami zrobionymi wśród drzew. Po miesięcznym pobycie, wrócił do codziennej realności, do nauki, do uczniów. Nauczyciel jest pełen sił, i z pewnością poleci wszystkim wczasy nad morzem. Pensjonat Dąbki zostanie odwiedzony jeszcze wielekroć. Sprawdź i Ty ofertę strony noclegi-dabki.pl.
nazwa firmy PUH RAFA ROMAN GUT Dom Wczasowy Laguna
adres Darłowska 45
76-156 Dąbki
zachodnio-pomorskie (Polska)
telefon 94 314 86 82
telefon 793 14 86 82
e-mail biuro@noclegi-dabki.pl
nip 6691014113
REGON 200022082
słowa kluczowe domki dąbki, noclegi dąbki, pokoje dąbki, wczasy dąbki, uzdrowisko w dąbkach, wczasy nad morzem, pensjonat dąbki, dąbki kwatery, ośrodki wczasowe dąbki, wolne pokoje dąbki
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Noclegi
Sport, relaks, turystyka >> Domki letniskowe
Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
data wpisu 2016-07-18
url http://noclegi-dabki.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga