Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Gambit - gry planszowe - sklep internetowy

Punkty: 8 [ ct:4, pr:0, gfx:0, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Prowadzimy internetową sprzedaż gier planszowych. Planszówki to interesujący i coraz bardzie modny sposób spędzania wolnego czasu. W dobie dominującej rozrywki elektronicznej warto sięgnąć po rozrywkę, która wymaga bezpośredniej interakcji międzyludzkiej. Gry planszowe to idealna rozrywka w gronie znajomych lub rodziny. Posiadamy w ofercie gry strategiczne, ekonomiczne, familijne, imprezowe, przygodowe, karciane, kooperacyjne. Posiadamy gry od najpopularniejszych tytułów takich jak np. "Dixit" po mniej znane, lecz równie ciekawe pozycje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej sklepu. Możliwy odbiór osobisty w siedzibie sklepu w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek i graczy!
nazwa firmy Gambit S.C.
adres
Gdańsk
pomorskie (Polska)
e-mail sklep@gambitgry.pl
słowa kluczowe gry planszowe, planszówki, Gambit, Gdańsk, Trójmiasto, imprezowe, familijne, strategiczne, ekonomiczne, przygodowe
kategorie Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2017-04-20
ważny do 2018-04-10 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://gambitgry.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga