Listwy okienne
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
Generowanie kodów kreskowych
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Gambit - gry planszowe - sklep internetowy

Punkty: 8 [ ct:4, pr:0, gfx:0, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Prowadzimy internetową sprzedaż gier planszowych. Planszówki to interesujący i coraz bardzie modny sposób spędzania wolnego czasu. W dobie dominującej rozrywki elektronicznej warto sięgnąć po rozrywkę, która wymaga bezpośredniej interakcji międzyludzkiej. Gry planszowe to idealna rozrywka w gronie znajomych lub rodziny. Posiadamy w ofercie gry strategiczne, ekonomiczne, familijne, imprezowe, przygodowe, karciane, kooperacyjne. Posiadamy gry od najpopularniejszych tytułów takich jak np. "Dixit" po mniej znane, lecz równie ciekawe pozycje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej sklepu. Możliwy odbiór osobisty w siedzibie sklepu w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek i graczy!
nazwa firmy Gambit S.C.
adres
Gdańsk
pomorskie (Polska)
e-mail sklep@gambitgry.pl
słowa kluczowe gry planszowe, planszówki, Gambit, Gdańsk, Trójmiasto, imprezowe, familijne, strategiczne, ekonomiczne, przygodowe
kategorie Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2017-04-20
ważny do 2018-04-10 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://gambitgry.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga