Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Hale Stalowe Metal Service

Punkty: 9 [ ct:2, pr:0, gfx:2, biz:5, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Metal Service specjalizuje się w wykonawstwie konstrukcji ze stali. Uzyskała szerokie doświadczenie w naszym kraju oraz za granicą w montażu hal ze stali, obiektów magazynowych, zadaszeń oraz wielu innych elementów stalowych. Firma oferuje także usługi jak wypalanie blach, gięcie profili, śrutowanie stali. Poza kształtowaniem stali i pracy budowlanej Metal Service z Krakowa dostarcza wielu usług instalacyjnych i modernizacyjnych odnoszących się do rurociągów ciepłowniczych, kotłów pyłowych, instalacji parowych, stacji uzdatniania wody, zbiorników i innych elementów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
nazwa firmy Metal Service Spółka z o.o.
adres ul. Feliksa Wrobela 15
30-798 Kraków
małopolskie (Polska)
słowa kluczowe wykonawstwo konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych, śrutowanie kraków, malowanie hydrodynamiczne kraków, wypalanie blach kraków, gięcie profili kraków
kategorie Budownictwo >> Budownictwo przemysłowe
data wpisu 2017-04-07
ważny do 2018-04-07 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://metalservice.info.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga