Radca prawny Malbork
Wynajem dźwigu częstochowa
Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Hale Stalowe Metal Service

Punkty: 9 [ ct:2, pr:0, gfx:2, biz:5, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Metal Service specjalizuje się w wykonawstwie konstrukcji ze stali. Uzyskała szerokie doświadczenie w naszym kraju oraz za granicą w montażu hal ze stali, obiektów magazynowych, zadaszeń oraz wielu innych elementów stalowych. Firma oferuje także usługi jak wypalanie blach, gięcie profili, śrutowanie stali. Poza kształtowaniem stali i pracy budowlanej Metal Service z Krakowa dostarcza wielu usług instalacyjnych i modernizacyjnych odnoszących się do rurociągów ciepłowniczych, kotłów pyłowych, instalacji parowych, stacji uzdatniania wody, zbiorników i innych elementów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
nazwa firmy Metal Service Spółka z o.o.
adres ul. Feliksa Wrobela 15
30-798 Kraków
małopolskie (Polska)
słowa kluczowe wykonawstwo konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych, śrutowanie kraków, malowanie hydrodynamiczne kraków, wypalanie blach kraków, gięcie profili kraków
kategorie Budownictwo >> Budownictwo przemysłowe
data wpisu 2017-04-07
ważny do 2018-04-07 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://metalservice.info.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga