Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Wynajem dźwigu częstochowa
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

http://www.pcts.com.pl/

Punkty: 4 [ ct:2, pr:0, gfx:2, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Jeżeli potrzebujesz psychoterapii, pomocy psychologa czy psychoterapeuty – bardzo dobrze trafiłeś! Jako PCTS od lat pomagamy naszym pacjentom. Pracują u nas profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Potrafimy pomóc w wielu przypadkach – odwiedź naszą stronę i sprawdź, czy możemy zaoferować Ci pomoc. Od stresu po współuzależnienie, nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje również terapię dla par i małżeństw. Niezależnie od tego, czy oczekujesz terapii indywidualnej czy grupowe, dla siebie, osoby starszej czy może dla swojego dziecka, które ma problemy – sprawdź nasza ofertę! Jesteśmy pewnie, ze będziemy mogli Ci pomóc!
słowa kluczowe psychoterapia, psycholog, psychoterapia psychodynamiczna, pcts, Warszawa, Lublin, Rzeszów, psycholog dziecięcy, terapia, psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, stres, nerwica,
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2017-03-17
ważny do 2018-03-14 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.pcts.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga