Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

http://www.pcts.com.pl/

Punkty: 4 [ ct:2, pr:0, gfx:2, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Jeżeli potrzebujesz psychoterapii, pomocy psychologa czy psychoterapeuty – bardzo dobrze trafiłeś! Jako PCTS od lat pomagamy naszym pacjentom. Pracują u nas profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Potrafimy pomóc w wielu przypadkach – odwiedź naszą stronę i sprawdź, czy możemy zaoferować Ci pomoc. Od stresu po współuzależnienie, nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje również terapię dla par i małżeństw. Niezależnie od tego, czy oczekujesz terapii indywidualnej czy grupowe, dla siebie, osoby starszej czy może dla swojego dziecka, które ma problemy – sprawdź nasza ofertę! Jesteśmy pewnie, ze będziemy mogli Ci pomóc!
słowa kluczowe psychoterapia, psycholog, psychoterapia psychodynamiczna, pcts, Warszawa, Lublin, Rzeszów, psycholog dziecięcy, terapia, psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, stres, nerwica,
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2017-03-17
ważny do 2018-03-14 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.pcts.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga