Bombki szklane sklep internetowy
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Badania psychologiczne kierowców w Limanowej

Punkty: 12 [ ct:2, pr:0, gfx:3, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Jesteś z Limanowej? Potrzebujesz specjalistycznych badań psychologicznych dla kierowców? Dobrze trafiłeś! Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę internetową centrum psychologicznego Transmedica. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług z zakresu psychologii. Wysoce wyspecjalizowana kadra pracująca w naszej firmie posiada ogromne doświadczenie w swojej pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapewniamy, że będziesz zadowolony! Zapraszamy na ul. Piłsudskiego 10. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat naszej oferty oraz cennika za poszczególne usługi. Zapraszamy jeszcze raz!
nazwa firmy Transmedica
adres ul. Piłsudskiego 10
34-600 Limanowa
małopolskie (Polska)
e-mail michalnesa@gmail.com
nip 737-196-24-29
słowa kluczowe badania psychologiczne limanowa, badania psychologiczne w limanowej, psychotesty limanowa, psychotesty w limanowej, badania psychologiczne dla kierowców w limanowej,
kategorie Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
data wpisu 2017-02-01
ważny do 2018-01-31 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.transmedica24.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga