Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Mark Protetik Protezy

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Przedsiębiorstwo Mark Protetik działa na rynku polskim od 26 lat. Od początku swojego funkcjonowania zdecydowanie usprawnił swoją produkcję, która realizowana jest w oddziałach ortopedycznych w Konstancinie. Mark Protetik prowadzi działalność produkcyjną i sprzedaje swoje wyroby na terenie całego kraju w specjalistycznych sklepach z zaopatrzeniem ortopedycznym. Oferujemy też sposobność sprawdzenia i przymierzenia naszych protez w naszych placówkach. Nasza propozycja to protezy nóg, protezy górnych kończyn, ortopedyczne aparaty, gorsety ortopedyczne, C-Leg, i artykuły do protez. Gwarantujemy solidność naszego asortymentu.
słowa kluczowe Protezy kończyn dolnych, Proteza nogi, Gorset ortopedyczny, Aparat ortopedyczny, Protezy nóg, Protezy kończyn, C-leg
kategorie Zdrowie i uroda >> Wyposażenie medyczne
data wpisu 2017-01-27
ważny do 2018-01-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.markprotetik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga