Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Mark Protetik Protezy

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Przedsiębiorstwo Mark Protetik działa na rynku polskim od 26 lat. Od początku swojego funkcjonowania zdecydowanie usprawnił swoją produkcję, która realizowana jest w oddziałach ortopedycznych w Konstancinie. Mark Protetik prowadzi działalność produkcyjną i sprzedaje swoje wyroby na terenie całego kraju w specjalistycznych sklepach z zaopatrzeniem ortopedycznym. Oferujemy też sposobność sprawdzenia i przymierzenia naszych protez w naszych placówkach. Nasza propozycja to protezy nóg, protezy górnych kończyn, ortopedyczne aparaty, gorsety ortopedyczne, C-Leg, i artykuły do protez. Gwarantujemy solidność naszego asortymentu.
słowa kluczowe Protezy kończyn dolnych, Proteza nogi, Gorset ortopedyczny, Aparat ortopedyczny, Protezy nóg, Protezy kończyn, C-leg
kategorie Zdrowie i uroda >> Wyposażenie medyczne
data wpisu 2017-01-27
ważny do 2018-01-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.markprotetik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga