Bombki szklane sklep internetowy
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Psychoterapia Warszawa. Terapia uzależnień Warszawa.

Punkty: 3 [ ct:1, pr:0, gfx:0, biz:2, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Witam Państwa. Jestem Psychologiem i Psychoterapeutom i Coachem. Prowadzę prywatną praktykę Psychoterapeutyczną w Warszawie oraz dla osób pochłoniętych obowiązkami zawodowymi mam do zaoferowania psychoterapię online. Specjalizuję się w problemach współczesnej rodziny i z sukcesami prowadzę terapię rodzin , terapię par i indywidualną. Współczesna psychoterapia jest jak lustro i w moim gabinecie na Muranowie umożliwię Państwu zobaczenie siebie w tym specyficznym lustrze, a potem wspólnie poszukamy dróg wyjścia z kryzysu i dalszego rozwoju. W otaczającym nas świecie dużym problemem stają się uzależnienia i dlatego jednym z moich priorytetowych zadań jest pomoc osobom uzależnionym. Terapia uzależnień przebyta w moim gabinecie pozwoli Państwu rozpocząć nowe życie. Pomagam osobom uzależnionym behavioralnie oraz uzależnionym od środków. Dla osób i rodzin w kryzysie mam do zaoferowania natychmiastową interwencję kryzysową. Nie czekaj, Dzwoń i skontaktuj się ze mną. Zapraszam. Psycholog Jolanta Szczepaniak.
nazwa firmy
adres

mazowieckie (Polska)
e-mail dpsycholog@gmail.com
słowa kluczowe psycholog warszawa, dobry psycholog warszawa, psychoterapia warszawa, terapia par, terapia rodzin, terapia uzależnień, diagnoza psychologiczna, diagnoza zawodowa, interwencja kryzysowa,
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2017-01-27
ważny do 2018-01-23 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://szczepaniak-psychology.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga