Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Psychoterapia Warszawa. Terapia uzależnień Warszawa.

Punkty: 3 [ ct:1, pr:0, gfx:0, biz:2, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Witam Państwa. Jestem Psychologiem i Psychoterapeutom i Coachem. Prowadzę prywatną praktykę Psychoterapeutyczną w Warszawie oraz dla osób pochłoniętych obowiązkami zawodowymi mam do zaoferowania psychoterapię online. Specjalizuję się w problemach współczesnej rodziny i z sukcesami prowadzę terapię rodzin , terapię par i indywidualną. Współczesna psychoterapia jest jak lustro i w moim gabinecie na Muranowie umożliwię Państwu zobaczenie siebie w tym specyficznym lustrze, a potem wspólnie poszukamy dróg wyjścia z kryzysu i dalszego rozwoju. W otaczającym nas świecie dużym problemem stają się uzależnienia i dlatego jednym z moich priorytetowych zadań jest pomoc osobom uzależnionym. Terapia uzależnień przebyta w moim gabinecie pozwoli Państwu rozpocząć nowe życie. Pomagam osobom uzależnionym behavioralnie oraz uzależnionym od środków. Dla osób i rodzin w kryzysie mam do zaoferowania natychmiastową interwencję kryzysową. Nie czekaj, Dzwoń i skontaktuj się ze mną. Zapraszam. Psycholog Jolanta Szczepaniak.
nazwa firmy
adres

mazowieckie (Polska)
e-mail dpsycholog@gmail.com
słowa kluczowe psycholog warszawa, dobry psycholog warszawa, psychoterapia warszawa, terapia par, terapia rodzin, terapia uzależnień, diagnoza psychologiczna, diagnoza zawodowa, interwencja kryzysowa,
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2017-01-27
ważny do 2018-01-23 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://szczepaniak-psychology.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga