Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Zespół weselny Gliwice

Punkty: 4 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:2, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Zespół Vento - to bardzo modny zespół weselny w Gliwicach i Bytomiu. Gramy przede wszystkim na weselach, bankietach i imprezach firmowych. Zapewniamy wspaniałą muzykę oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprezy. Znakomite brzmienie, świetna jakość wykonywanych piosenek i pełen profesjonalizm zespołu zapewniają niepowtarzalną atmosferę. Gramy covery starych przebojów oraz najnowsze hity, Repertuar uzgadniamy z organizatorami wesela tak aby zaspokoić gusta muzyczne gości i zapewnić wspaniałą zabawę.. Vento to zespół muzyczny z Katowic ale znany na całym Śląsku. Gramy jako zespół weselny w takich miastach jak Katowice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Gliwice i Tychy. Prowadzimy imprezy Karaoke i oferujemy nagłośnienie imprez i konferencji na Śląsku. Zapraszamy.
nazwa firmy
adres

śląskie (Polska)
e-mail uslugiweselne4u@gmail.com
słowa kluczowe zespół muzyczny śląsk, zespół weselny śląsk, zespół na wesele śląsk, zespół muzyczny katowice, zespół weselny katowice, zespół weselny zabrze, zespół weselny tychy, zespół weselny rybnik
kategorie Usługi >> Organizacja wesel
data wpisu 2017-01-27
ważny do 2018-01-23 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://uslugiweselne.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga