Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Przedszkole

Punkty: 7 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:5, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Witamy serdecznie na stronie naszego przedszkola. Jest ono położone niedaleko Mińska Mazowieckiego w malowniczej dzielnicy Ruda. Zawsze jest tu spokojnie dlatego dzieci są zawsze radosne i wypoczęte. Mamy do dyspozycji trzy duże sale zabaw z łazienkami szatnię, kuchnię i ogródek. Zawsze stawiamy na dobro i rozwój dziecka. Może ono uczestniczyć w zabawach tanecznych, teatralnych bądź językowych. Szkolimy je w umiejętnościach społecznych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00. Na stronie internetowej znajdziecie państwo najważniejsze informacje dotyczące naszego przedszkola - a mianowicie informacje o rekrutacji, informacje o wywiadówkach i zebraniach, galerię dokumenty i najnowsze wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.
nazwa firmy Niepubliczne Przedszkole „U cioci Ewy”
adres Ruda, ul. Wspólna 40
05-311 Dębe Wielkie (Mińsk Mazowiecki)
telefon (25)7577207
słowa kluczowe przedszkole, ruda, dębe wielkie, mińsk mazowiecki, u cioci ewy, przedszkole ruda, przedszkole dębe wielkie, przedszkole u cioci ewy, przedszkole mińsk mazowiecki
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Przedszkola i złobki
data wpisu 2017-01-14
ważny do 2018-01-12 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://uciociewy.przyjdz.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga