Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Przedszkole

Punkty: 7 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:5, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Witamy serdecznie na stronie naszego przedszkola. Jest ono położone niedaleko Mińska Mazowieckiego w malowniczej dzielnicy Ruda. Zawsze jest tu spokojnie dlatego dzieci są zawsze radosne i wypoczęte. Mamy do dyspozycji trzy duże sale zabaw z łazienkami szatnię, kuchnię i ogródek. Zawsze stawiamy na dobro i rozwój dziecka. Może ono uczestniczyć w zabawach tanecznych, teatralnych bądź językowych. Szkolimy je w umiejętnościach społecznych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00. Na stronie internetowej znajdziecie państwo najważniejsze informacje dotyczące naszego przedszkola - a mianowicie informacje o rekrutacji, informacje o wywiadówkach i zebraniach, galerię dokumenty i najnowsze wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.
nazwa firmy Niepubliczne Przedszkole „U cioci Ewy”
adres Ruda, ul. Wspólna 40
05-311 Dębe Wielkie (Mińsk Mazowiecki)
telefon (25)7577207
słowa kluczowe przedszkole, ruda, dębe wielkie, mińsk mazowiecki, u cioci ewy, przedszkole ruda, przedszkole dębe wielkie, przedszkole u cioci ewy, przedszkole mińsk mazowiecki
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Przedszkola i złobki
data wpisu 2017-01-14
ważny do 2018-01-12 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://uciociewy.przyjdz.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga