Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Panierowane kurczaki Holly Powder

Punkty: 15 [ ct:2, pr:0, gfx:3, biz:8, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Kurczak po amerykańsku to potrawa, którą warto podać zarówno nowym, jak i stałym klientom. Nowi z pewnością pokochają smak soczystego mięsa, regularni docenią Twój wysiłek oraz zaangażowanie. Mała zmiana w postaci użycia gotowej marynaty Holly Powder skraca także czas przygotowania posiłku. Twoi klienci otrzymają swoje zamówienie sprawnie i szybko. Nie zaważy to jednak na smaku potrawy, która dzięki marynacie zachowa swoją soczystość oraz aromat. Dedykujemy marynatę Holly Powder zarówno barom szybkiej obsługi, jak i wykwintnym restauracjom. Odpowiednio dobrane przyprawy to idealne towarzystwo dla kurczaka. Wystarczy marynować przez pewien czas, aby zaserwować klientom tylko to, co najlepsze.
nazwa firmy Holly Powder
adres Opolska 88
46-050 Walidrogi
opolskie (Polska)
telefon 668 20 25 36
telefon 604 93 72 61
e-mail kontakt@mrhash.pl
słowa kluczowe chrupiąca panierka do kurczaka, marynata do kurczaka, panierka, panierka do kurczaka, panierka do mięsa, panierka na kurczaka, panierowane kurczaki, producent panierki
kategorie Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
data wpisu 2016-12-29
ważny do 2017-12-29 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.hollypowder.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga