Sprzedaż nieruchomości hiszpania
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Panierowane kurczaki Holly Powder

Punkty: 15 [ ct:2, pr:0, gfx:3, biz:8, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Kurczak po amerykańsku to potrawa, którą warto podać zarówno nowym, jak i stałym klientom. Nowi z pewnością pokochają smak soczystego mięsa, regularni docenią Twój wysiłek oraz zaangażowanie. Mała zmiana w postaci użycia gotowej marynaty Holly Powder skraca także czas przygotowania posiłku. Twoi klienci otrzymają swoje zamówienie sprawnie i szybko. Nie zaważy to jednak na smaku potrawy, która dzięki marynacie zachowa swoją soczystość oraz aromat. Dedykujemy marynatę Holly Powder zarówno barom szybkiej obsługi, jak i wykwintnym restauracjom. Odpowiednio dobrane przyprawy to idealne towarzystwo dla kurczaka. Wystarczy marynować przez pewien czas, aby zaserwować klientom tylko to, co najlepsze.
nazwa firmy Holly Powder
adres Opolska 88
46-050 Walidrogi
opolskie (Polska)
telefon 668 20 25 36
telefon 604 93 72 61
e-mail kontakt@mrhash.pl
słowa kluczowe chrupiąca panierka do kurczaka, marynata do kurczaka, panierka, panierka do kurczaka, panierka do mięsa, panierka na kurczaka, panierowane kurczaki, producent panierki
kategorie Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
data wpisu 2016-12-29
ważny do 2017-12-29 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.hollypowder.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga