Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Akumulatory do wózków widłowych od FHU ALEX

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Wózki widłowe zasilane są akumulatorami trakcyjnymi. Jako iż część ta zagrożona jest ryzykiem wybuchu (w przypadku nieprawidłowej eksploatacji), konieczne jest odpowiednie obchodzenie się z baterią trakcyjną. Dlatego też tak istotną rolę odgrywają szkolenia z prawidłowego ładowania baterii, a także je regeneracji. Firma FHU ALEX prowadzi profesjonalne szkolenia z tego zakresu, ale także oferuje profesjonalne akumulatory trakcyjne od takich firm, jak: Exide, Sunlight oraz Tab.Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej firmy FHU ALEX.W ofercie dostępne są także akcesoria dodatkowe do akumulatorów oraz prostowniki trakcyjne.
słowa kluczowe bateria trakcyjna, akumulator trakcyjny, akumulator do wózków widłowych, ogniwo trakcyjne, ogniwa trakcyjne
kategorie Motoryzacja >> Części i akcesoria samochodowe
data wpisu 2020-10-13
ważny do 2021-09-14 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.fhualex.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga