Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Oferta na cięcie laserem Toruń

Punkty: 10 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Nasza firma zajmuję się laserową obróbką metali ze stali nierdzewnej, aluminium oraz na czarnej blasze. Nasi pracownicy dbają by każde cięcie laserem Toruń zrealizowane było w terminie. Dzięki nowoczesnym maszynom tworzenie różnorodnych kształtów czy też nawet zwykłych cięć wykonuję się z precyzyjną dokładnością. Dużym atutem naszej oferty na cięcie laserem są konkurencyjne ceny. Zlecenia realizowane są na materiale firmowym bądź na materiale od klienta. Umożliwiamy transport do dowozu i odbioru materiału. Zachęcamy do kontaktu, jeśli nasuwają się jakieś dodatkowe pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
nazwa firmy Centrum Laserowe Veyna
adres ul. Szubińska 14
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie (Polska)
telefon 56 621 99 27
e-mail laser@veyna.pl
słowa kluczowe ciecie laserem torun, ciecie laserowe, ciecie laserowe torun, ciecie laserowe bydgoszcz, ciecie laserowe kujawsko pomorskie, ciecie laserem, ciecie blach laserem, tanie ciecie lase
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł metalurgiczny
data wpisu 2020-10-13
ważny do 2020-11-25 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.centrumlaserowe.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga