Bombki szklane sklep internetowy
Radca prawny Malbork
Pakowanie Bydgoszcz
Spływ kajakowy Lipusz
Koszule damskie duże rozmiary
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Ciekawy wynajem lokali użytkowych Toruń.

Punkty: 10 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Nieruchomości o przeznaczeniu nie mieszkalnym. Weyna Invest taki właśnie prowadzi wynajem lokali użytkowych Toruń w ramach własnej bazy posiadanych nieruchomości. Staramy się by lokale były wyposażone według potrzeb klienta. Nasze powierzchnie komercyjne głównie dzielimy na lokale użytkowe, usługowe oraz biura. Oferujemy również możliwość zakupienia wybranej nieruchomości. Profesjonalnie jej zaprojektowania i przystosowania do oczekiwań i potrzeb klienta. Jeśli szukasz miejsca dla swojej działalności a zarazem atrakcyjnej oferty skontaktuj się z nami już dziś. Wszelkie informacje potrzebne do kontaktu znaleźć można na naszej stronie internetowej.
nazwa firmy Weyna Invest
adres Kościuszki 66/U1
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie (Polska)
telefon 603 756 076
e-mail biuro@weynainvest.pl
słowa kluczowe wynajem lokali uslugowych torun, wynajem lokali uzytkowych torun, wynajem powierzchni komercyjnych torun, lokale komercyjne torun
kategorie Nieruchomości >> Wynajem nieruchomości
data wpisu 2020-10-13
ważny do 2020-11-20 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://weynainvest.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga