Operacja laserowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
Stronie Śląskie Pensjonat
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Opiekunka osób starszych w Niemczech - Caring Personnel

Punkty: 10 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Prowadzimy zarówno fundację, jak i agencję pracy. Nasza fundacja oferuje zapewnienie pomocy podstawowej, pełnej bądź nawet całodobowej osobom starszym, niepełnosprawnych i chorym, które z powodu wieku, chorób czy nieszczęśliwego zdarzenia tajże opieki potrzebują. Natomiast wykwalifikowanym i odpowiednim opiekunom i opiekunkom osób starszych zapewniamy sprawdzone oraz legalne oferty pracy. Dbamy o to, aby zapewnić najlepsze warunki pracy i wysokie zarobki. Oferujemy przejazd za granicę, a także pomoc koordynatora już na miejscu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu w razie pytań czy wątpliwości!
nazwa firmy Caring Personnel
adres ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń
wielkopolskie (Polska)
telefon Caring Personnel
e-mail cp@emailfirmowy.pl
nip 9512402976
słowa kluczowe opieka niemcy, opiekunka niemcy, praca opiekunki w niemczech, opiekunka osób starszych niemcy, praca opieka niemcy
kategorie Biznes >> Pośrednictwo pracy
data wpisu 2020-10-13
ważny do 2020-09-04 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://caringpersonnel.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga