Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Opiekunka osób starszych w Niemczech - Caring Personnel

Punkty: 10 [ ct:3, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Prowadzimy zarówno fundację, jak i agencję pracy. Nasza fundacja oferuje zapewnienie pomocy podstawowej, pełnej bądź nawet całodobowej osobom starszym, niepełnosprawnych i chorym, które z powodu wieku, chorób czy nieszczęśliwego zdarzenia tajże opieki potrzebują. Natomiast wykwalifikowanym i odpowiednim opiekunom i opiekunkom osób starszych zapewniamy sprawdzone oraz legalne oferty pracy. Dbamy o to, aby zapewnić najlepsze warunki pracy i wysokie zarobki. Oferujemy przejazd za granicę, a także pomoc koordynatora już na miejscu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu w razie pytań czy wątpliwości!
nazwa firmy Caring Personnel
adres ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń
wielkopolskie (Polska)
telefon Caring Personnel
e-mail cp@emailfirmowy.pl
nip 9512402976
słowa kluczowe opieka niemcy, opiekunka niemcy, praca opiekunki w niemczech, opiekunka osób starszych niemcy, praca opieka niemcy
kategorie Biznes >> Pośrednictwo pracy
data wpisu 2020-10-13
ważny do 2020-09-04 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://caringpersonnel.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga