Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

instal-KAS s.c. Kasy Fiskalne Bielsko, Pszczyna, Żywiec, Czechowice

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
W branży fiskalnej jesteśmy już od 20 lat, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń fiskalnych takich firmy jak: ELZAB, POSNET, NOVITUS, ACLAS prowadzimy również sprzedaż jak i serwis wag elektronicznych (legalizacja wag) firm: CAS, ELZAB, DIGI, MEDESA, ACLAS, w ofercie posiadamy również terminale kart płatniczych GPRS i Internetowe (Ingenico) w programie Polska Bezgotówkowa (terminal bez opłat przez rok przy obrotach do 100.000 zł). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i do odwiedzenia naszej strony chętnie odpowiemy na Państwa pytania..
słowa kluczowe kasy fiskalne bielsko, kasy fiskalne pszczyna, kasy fiskalne żywiec, kasy fiskalne cieszyn, kasy fiskalne czechowice, kasy fiskalne online, kasy fiskalne skoczów,
kategorie Handel >> Wyposażenie sklepów
data wpisu 2019-08-26
ważny do 2020-05-12 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.instalkas.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga