Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

daro bus - przewozy pracowników

Punkty: 9 [ ct:2, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Daro Bus Biuro Podróży Kamiński Dariusz z Bydgoszczy działa na rynku od ponad 20 lat i specjalizuje się w przewozach osobowych. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, licencje i zezwolenia na podróżowanie poza granicami Polski. W ofercie Daro Bus Biuro Podróży Kamiński Dariusz jest wynajem autokarów na różne okoliczności. Firma obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także szkoły. Daro-Bus świadczy również usługi w regularnym dowozie pracowników do miejsca pracy. Dla klientów indywidualnych wynajem busów bydgoszcz jest możliwy na takie okoliczności jak wyjazdy kilkudniowe.
nazwa firmy Biuro podróży Daro-Bus Kamiński Dariusz
adres
86-200
kujawsko-pomorskie (Polska)
telefon 507 150 125
telefon 507 150 125
nip 8751108251
REGON 870449456
słowa kluczowe wynajem autokarów bydgoszcz, autobusy bydgoszcz, busy bydgoszcz, wynajem busów bydgoszcz, busy świecie, przewozy pracowników kujawsko pomorskie, biura podróży bydgoszcz
kategorie Transport i spedycja >> Transport osobowy
data wpisu 2018-10-04
ważny do 2019-09-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.daro-bus.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga