Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Szkolenia dla managerów, szkolenia dla HR

Punkty: 7 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Firma Moderator to przedsiębiorstwo zajmujące się szkoleniami i doradztwem. Na rynku znajduje się od 1995 roku. Firma oferuje szczególnie szkolenia, które skierowane są do managerów. A także w naszej ofercie znajdą Państwo usługi, które poszerzą kompetencje w zakresie negocjacji. Od 18 lat prowadzona jest przez nas Szkoła Trenerów Biznesu, z kolei od niedawna – Szkoła Coachingu. Nasz zespół tworzą profesjonalni specjaliści o nowatorskim podejściu. Swoją wiedzą podzieliliśmy się póki co z takimi markami jak IBM, Kaufland czy Luxmed. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową naszej firmy!
nazwa firmy Moderator
adres Św. Józefa 1/3
50-329 Wrocław
dolnośląskie (Polska)
nip 8982197272
REGON 021739370
słowa kluczowe szkolenia dla HR, szkolenia dla managerów, szkoła coachingu, szkolenia oparte na dowodach, szkoła trenerów biznesu
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
data wpisu 2018-09-10
ważny do 2019-09-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://moderator.edu.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga