Listwy okienne
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
Generator ozonu
Generowanie kodów kreskowych
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Szkolenia dla managerów, szkolenia dla HR

Punkty: 7 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:7, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Firma Moderator to przedsiębiorstwo zajmujące się szkoleniami i doradztwem. Na rynku znajduje się od 1995 roku. Firma oferuje szczególnie szkolenia, które skierowane są do managerów. A także w naszej ofercie znajdą Państwo usługi, które poszerzą kompetencje w zakresie negocjacji. Od 18 lat prowadzona jest przez nas Szkoła Trenerów Biznesu, z kolei od niedawna – Szkoła Coachingu. Nasz zespół tworzą profesjonalni specjaliści o nowatorskim podejściu. Swoją wiedzą podzieliliśmy się póki co z takimi markami jak IBM, Kaufland czy Luxmed. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową naszej firmy!
nazwa firmy Moderator
adres Św. Józefa 1/3
50-329 Wrocław
dolnośląskie (Polska)
nip 8982197272
REGON 021739370
słowa kluczowe szkolenia dla HR, szkolenia dla managerów, szkoła coachingu, szkolenia oparte na dowodach, szkoła trenerów biznesu
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
data wpisu 2018-09-10
ważny do 2019-09-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://moderator.edu.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga