Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

dj wodzirej na wesele Ostrów, Kalisz, Cała Polska

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
DJ WODZIREJ NA WESELE - Krzysztof Kończyński Witam serdecznie odwiedzających. Jako DJ WODZIREJ NA WESELE oferuję moc niesamowitych wrażeń na waszym PRZYJĘCIU WESELNYM, jak i wszelkich przyjęciach okolicznościowych. Jestem WODZIREJEM WESELNYM z pasją i zamiłowaniem do tego co robię. Wiele atrakcji na wesele w ponadczasowym wydaniu to spełnienie marzeń na każdym weselu dla Pary Młodej jak i ich gości weselnych. Jako wodzirej i dj w jednej osobie z powodzeniem prowadzę przyjęcia do 400 osób na terenie całej Polski. Po więcej zapraszam do osobistego kontaktu ze mną na nr. 661849616 lub na moją stronkę www.dj-krzychna.pl do formularzu kontaktowego. Pozdrawiam ciepło WODZIREJ WESELNY Krzysztof Kończyński.
słowa kluczowe Dj z Ostrowa Wlkp., dj wodzirej na wesele, weselny dj, wodzirej weselny, muzyka na wesele, dj z Kalisza, dj z Poznania, dj z Kępna
kategorie Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
data wpisu 2016-10-31
ważny do 2017-10-29 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.dj-krzychna.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga