Operacja laserowa
Woda lodowa
Mata powietrzna
Strony internetowe Białystok
Sklep z herbatami
Tłumaczenia Katowice
Drobne AGD
Naprawa komputerów Białystok
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

dj wodzirej na wesele Ostrów, Kalisz, Cała Polska

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
DJ WODZIREJ NA WESELE - Krzysztof Kończyński Witam serdecznie odwiedzających. Jako DJ WODZIREJ NA WESELE oferuję moc niesamowitych wrażeń na waszym PRZYJĘCIU WESELNYM, jak i wszelkich przyjęciach okolicznościowych. Jestem WODZIREJEM WESELNYM z pasją i zamiłowaniem do tego co robię. Wiele atrakcji na wesele w ponadczasowym wydaniu to spełnienie marzeń na każdym weselu dla Pary Młodej jak i ich gości weselnych. Jako wodzirej i dj w jednej osobie z powodzeniem prowadzę przyjęcia do 400 osób na terenie całej Polski. Po więcej zapraszam do osobistego kontaktu ze mną na nr. 661849616 lub na moją stronkę www.dj-krzychna.pl do formularzu kontaktowego. Pozdrawiam ciepło WODZIREJ WESELNY Krzysztof Kończyński.
słowa kluczowe Dj z Ostrowa Wlkp., dj wodzirej na wesele, weselny dj, wodzirej weselny, muzyka na wesele, dj z Kalisza, dj z Poznania, dj z Kępna
kategorie Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
data wpisu 2016-10-31
ważny do 2017-10-29 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.dj-krzychna.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga