Spływ kajakowy Lipusz
Pakowanie Bydgoszcz
Koszule damskie duże rozmiary
Kurs na podesty ruchome Śląsk
Wynajem osuszaczy Kraków
Operacja laserowa
Mata powietrzna
Sklep z herbatami
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Surge Polonia

Punkty: 5 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:5, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Nasze zamiłowanie do Polski, dziejów i narodu Polskiego zaowocowało powstaniem biznesu Surge Polonia. Działalność gospodarcza powstała w wybitnie wymownym czasie 11.11.2011 r., kiedy świętujemy Narodowe Święto Niepodległości. Naszym kierunkiem działania było zaproponowanie współczesnej, oryginalnej odzieży z symbolami patriotycznymi. Na ten moment oddajmy do dyspozycji rozpoznawalny sklep surgepolonia.pl z nowoczesną odzieżą patriotyczną dla pań, męską i dla dzieci. Nad projektami czuwają ambitni polscy artyści i ilustratorzy. Oferowana przez nas odzież wykonywana jest w stu procentach w Polsce, z zaangażowaniem polskiego kapitału. Nie szczędzimy wysiłku co do jakości dostępnego produktu. W sklepie znajdziesz m.in. bluzki, koszule, bluzy z kapturem, spodenki, spodnie, zawieszki, nerki i inne. Tworzymy kilka linii odzieżowych dla konsumentów o różnych potrzebach. W surgepolonia.pl znajdą Państwo zarówno asortyment z okazałymi, śmiałymi symbolami patriotycznymi, i również bardziej stonowane, delikatne propozycje. Odzież patriotyczna umożliwi zaprezentować Waszą przynależność narodową w ożywczy sposób.
nazwa firmy Surge Polonia
adres Wierzbowa 18
40-169 Katowice
śląskie (Polska)
słowa kluczowe koszulki patriotyczne, koszulka patriotyczna, koszula patriotyczna, swetry patriotyczne, odzież patriotyczna, bluza patriotyczna, bluzy patriotyczne, sklep z odzieżą patriotyczną
kategorie Biznes >> Sklepy internetowe
data wpisu 2018-08-30
ważny do 2019-08-28 [ wpis wygasł przedłuż ]
url https://surgepolonia.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga