Filtrowanie deszczówki
Części do wózków BT
Doypack
Podkładki pod myszki dla graczy
Producent płotów drewnianych
Archiwizacja dokumentacji medycznej
Systemy wystawiennicze
Transport morski
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Wróć

Sklep PPOŻ

Punkty: 8 [ ct:3, pr:0, gfx:1, biz:4, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ]
Sklep internetowy z wyposażeniem przeciwpożarowym dla obiektów, akcesoriami BHP dla firm, oraz domowymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo przed pożarem oraz skaleczeniami. W Sklepie PPOŻ znajdują się zarówno elementy wyposażenia obiektów budowlanych takie jak systemy oddymiania, układy sygnalizacji pożarowej, instalacje hydrantowe oraz ich poszczególne części składowe, ale również pojedyncze elementy zapewniające bezpieczeństwo ppoż w każdym budynki – również domu prywatnym czy mieszkaniu takie jak czujniki dymowe i gazowe oraz apteczki samochodowe z wyposażeniem. Pracownicy sklepu internetowego pełnią ciągły dyżur w godzinach pracy sklepu doradzając przy wyborze odpowiednich modeli produktów BHP i PPOŻ. Więcej na naszej witrynie internetowej.
nazwa firmy POL POZ Sklep PPOŻ
adres Tartaczna 10A
Radom
mazowieckie (Polska)
słowa kluczowe systemy bezpieczeństwa pożarniczego, systemy oddymiające, instalacje przeciwpożarowe, sprzęt przeciwpożarowy, sprzęt gaśniczy
kategorie Budownictwo >> Ochrona, zabezpieczenia
data wpisu 2016-10-26
ważny do 2017-10-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://sklep-ppoz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
tagi
Jaskiniowiec
Strona używa plików Cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - opuść ją. Zamknij
Maczuga